Primary tabs

ساخت کبد سه بعدی توسط یک دانشمند ایرانی

دانشمند ایرانی و استاد دانشگاه هاروارد با همکاری جمعی از محققان بین المللی توانست مدلی سه بعدی از کبد بسازند و فرایند ارسال دارو در آن را تقلید کنند. - به گزارش فانوس" به نقل از ساینس دیلی، علی خادم حسنی یکی از محققان این پروژه است. این روند در آزمایش داروها و عکس العمل بدن نسبت به آنها پیشرفت مهمی به شمار می آید.

دانشمند ایرانی مدل سه بعدی کبد ساخت

دانشمند ایرانی و استاد دانشگاه هاروارد با همکاری جمعی از محققان بین المللی توانسته اند مدلی سه بعدی از کبد بسازند و فرایند ارسال دارو در آن را تقلید کنند.

سوار ترن هوایی شوید و سنگ کلیه خود را دفع کنید!

دو دانشمند در اقدامی جالب، با استفاده از چاپگر سه بعدی یک سنگ کلیه تهیه و آن را برای آزمایشی علمی به دنیای والت دیسنی بردند. آن ها بعد از 60 بار سوار شدن به ترن هوایی دریافتند که این وسیله می تواند به دفع سنگ کلیه کمک نماید. - "، سنگ های کلیه، نهشته های معدنی هستند که در ادرار یافت می شوند و دفع آن ها بسیار دردناک است. نتایج این مطالعات به تازگی منتشر شده و راهی ساده را برای افراد بیمار پیشنهاد می دهد.

با ترن هوایی سنگ کلیه خود را دفع کنید!

دو دانشمند دنیای فناوری دریافتند سوار شدن به ترن هوایی می تواند به دفع سنگ کلیه کمک کند. - "، سنگ های کلیه، نهشته های معدنی هستند که در ادرار یافت می شوند و دفع آن ها بسیار دردناک است. نتایج این مطالعات به تازگی منتشر شده و راهی ساده را برای افراد بیمار پیشنهاد می دهد.

با ترن هوایی سنگ کلیه خود را دفع کنید!

دو دانشمند دنیای فناوری دریافتند سوار شدن به ترن هوایی می تواند به دفع سنگ کلیه کمک کند. - به گزارش گروه رسانه های خبرگزاری تسنیم"، سنگ های کلیه، نهشته های معدنی هستند که در ادرار یافت می شوند و دفع آن ها بسیار دردناک است. نتایج این مطالعات به تازگی منتشر شده و راهی ساده را برای افراد بیمار پیشنهاد می دهد.

دوره های بین المللی در حوزه ساخت افزایشی در کشور برگزار می شود

ستاد توسعه فناوری مواد و ساخت پیشرفته معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری به زودی دوره های بین المللی در حوزه صنعت ساخت افزایشی را برگزار می کند. - به گزارش ایسنا، دوره های بین المللی I3DL برای آموزش فناوری ساخت افزایشی (چاپ سه بعدی) در ایران برگزار می شود.

سوار ترن هوایی شوید و سنگ کلیه خود را دفع کنید!

دو دانشمند در اقدامی جالب، با استفاده از چاپگر سه بعدی یک سنگ کلیه تهیه و آن را برای آزمایشی علمی به دنیای والت دیسنی بردند. آن ها بعد از 60 بار سوار شدن به ترن هوایی دریافتند که این وسیله می تواند به دفع سنگ کلیه کمک نماید. - " ساعت 24-دو دانشمند در اقدامی جالب، با استفاده از چاپگر سه بعدی یک سنگ کلیه تهیه و آن را برای آزمایشی علمی به دنیای والت دیسنی بردند.

سوار ترن هوایی شوید و سنگ کلیه خود را دفع کنید!

دو دانشمند در اقدامی جالب، با استفاده از چاپگر سه بعدی یک سنگ کلیه تهیه و آن را برای آزمایشی علمی به دنیای والت دیسنی بردند. - خبرگزاری آریا - دو دانشمند در اقدامی جالب، با استفاده از چاپگر سه بعدی یک سنگ کلیه تهیه و آن را برای آزمایشی علمی به دنیای والت دیسنی بردند.

سوار ترن هوایی شوید و سنگ کلیه خود را دفع کنید

دو دانشمند در اقدامی جالب، با استفاده از چاپگر سه بعدی یک سنگ کلیه تهیه و آن را برای آزمایشی علمی به دنیای والت دیسنی بردند. آن ها بعد از 60 بار سوار شدن به ترن هوایی دریافتند که این وسیله می تواند به دفع سنگ کلیه کمک نماید. - به گزارش سلامت نیوز به نقل از العالم،سنگ های کلیه، نهشته های معدنی هستند که در ادرار یافت می شوند و دفع آن ها بسیار دردناک است.

سوار ترن هوایی شوید و سنگ کلیه خود را دفع کنید

دو دانشمند در اقدامی جالب، با استفاده از چاپگر سه بعدی یک سنگ کلیه تهیه نموده و آن را برای آزمایشی علمی به دنیای والت دیسنی برده اند. آن ها بعد از 60 بار سوار شدن به ترن هوایی دریافتند که این وسیله می تواند به دفع سنگ کلیه کمک نماید. - دو دانشمند در اقدامی جالب، با استفاده از چاپگر سه بعدی یک سنگ کلیه تهیه نموده و آن را برای آزمایشی علمی به دنیای والت دیسنی برده اند.

Pages